hits

Topp 10 damer p Instagram

07.12.2017 - 23:04 2 kommentarer

Inspirert av Side3s strlende serie Damer vi digger p Instagram har jeg valgt komponere en liste over mine favorittdamer p Instagram.

Jeg har valgt utelukke damer som er kjent for andre ting enn Instagram. Det er derfor en rekke skuespillere, artister, supermodeller ogs videre ikke er p listen, selv om de har srs severdige Instagram-profiler.

Dette er alts en liste som inneholder damer jeg kun vet hvem er p grunn av deres Instagram-profiler. Det finnes jo en haug velge mellom, men dette er mine personlig favoritter per dags dato.

Les ogs: Problemet med ha for mange damer velge mellom
Les ogs: Damer br aldri dra hjem med en fyr hvis hun ikke har tenkt ha sex

10. Ellie Gonsalves (@ellie_gonsalves)

 

9. Jena Frumes (@jenafrumes)

 

8. Alyssa Lynch (@alyssalynch)

 

7.  Victoria Sylwander (@victoriasylwander)

 

6. Helenowen (@helenowen)

 

5. Lorena Rae (@lorenara__)

 

4. Michaela Wain (@michaelawain)

 

3. Sophia Miacova (@sophiamiacova)

 

2. Susanne Herlofsen (@Susanneherlofsen)

 

1. Steph Rayner (@Stephjrayner)



 

2 kommentarer

Nicole Touch

08.12.2017 kl.05:09

Smell vakre jenter! jaddaaa <3

Anonym

09.12.2017 kl.06:55

Dette var interessant, du har valgt damer jeg hadde ikke valgt, det viser at smaken er helt forskjellig.

Skriv en ny kommentar