hits

Topp 10 damer på Instagram

07.12.2017 - 23:04 2 kommentarer

Inspirert av Side3s strålende serie «Damer vi digger på Instagram» har jeg valgt å komponere en liste over mine favorittdamer på Instagram.

Jeg har valgt å utelukke damer som er kjent for andre ting enn Instagram. Det er derfor en rekke skuespillere, artister, supermodeller også videre ikke er på listen, selv om de har særs severdige Instagram-profiler.

Dette er altså en liste som inneholder damer jeg kun vet hvem er på grunn av deres Instagram-profiler. Det finnes jo en haug å velge mellom, men dette er mine personlig favoritter per dags dato.

Les også: Problemet med å ha for mange damer å velge mellom
Les også: Damer bør aldri dra hjem med en fyr hvis hun ikke har tenkt å ha sex

10. Ellie Gonsalves (@ellie_gonsalves)

 

9. Jena Frumes (@jenafrumes)

 

8. Alyssa Lynch (@alyssalynch)

 

7.  Victoria Sylwander (@victoriasylwander)

 

6. Helenowen (@helenowen)

 

5. Lorena Rae (@lorenara__)

 

4. Michaela Wain (@michaelawain)

 

3. Sophia Miacova (@sophiamiacova)

 

2. Susanne Herlofsen (@Susanneherlofsen)

 

1. Steph Rayner (@Stephjrayner)



 

2 kommentarer

Nicole Touch

08.12.2017 kl.05:09

Smell vakre jenter! åjaddaaa <3

Anonym

09.12.2017 kl.06:55

Dette var interessant, du har valgt damer jeg hadde ikke valgt, det viser at smaken er helt forskjellig.

Skriv en ny kommentar